صفحه اصلی / آموزش / دوره آموزش راینو – آذرماه ۹۵

دوره آموزش راینو – آذرماه ۹۵

اگر شما هم خیلی وقت است قصد دارید راینو یاد بگیرید ولی فرصتی پیش نیامده، یا کم و بیش کار کردن با راینو را شروع کرده‌اید ولی نیاز به یک برنامه آموزشی مدون دارید تا در یک پروسه‌ی حساب شده مهارتهای خود را تکمیل کنید و حرفه‌ای شوید، اکنون زمان مناسبی است! برای راحتی دوستان شاغل و دانشجو، زمان برگزاری دوره روزهای جمعه در نظر گرفته شده است تا با زمان‌بندی کاری و درسی شما تداخلی نداشته باشد. در این دوره دوازده هفته‌ای، مدلسازی سه‌بعدی با راینو به صورت قدم به قدم و در قالب انجام تمرینات و مثالهای عملی به شما آموزش داده می‌شود. به گونه‌ای که پس از گذراندن دوره (در صورت انجام تمرینات و همراهی با کلاس) انتظار می‌رود بتوانید هر فرم سه‌بعدی دلخواهی را با هر میزانی از پیچیدگی، با دقت بالا و به صورت اصولی و تکنیکی مدلسازی کنید.

برای پیش ثبت‌نام و اعلام آمادگی کافی‌ست فرم انتهای این پست را پر کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم و هماهنگی‌های لازم را انجام دهیم. پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت‌نام حتما سوال‌های رایج را مطالعه کنید. 🙂

دوره آموزش راینو، آذر 95

 • شروع دوره: جمعه، ۱۲ آذرماه ۱۳۹۵ (آخرین مهلت نام‌نویسی: دوشنبه ۸ آذر)
 • طول دوره: ۳۶ ساعت (دوازده جلسه ۳ ساعته)
 • زمان برگزاری کلاس: جمعه‌ها ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۸:۳۰
  (در صورت درخواست اکثریت شرکت کنندگان قابل تغییر است.)
 • مکان برگزاری دوره: تجریش، میدان قدس (متروی تجریش)، ابتدای شریعتی، جنب سازمان تامین اجتماعی، بن بست پلیس +۱۰
 • مدرس دوره: محمد نیکوکار (مولف کتاب مدل‌سازی سه‌بعدی با Rhinoceros5)
 • هزینه دوره: ۶۰۰,۰۰۰ تومان
 • تعداد شرکت کنندگان: ۵ تا ۸ نفر

سوال‌های رایج برای شرکت‌کنندگان در دوره آموزش راینو:

روی سوال مورد نظر کلیک کنید تا پاسخ نمایش داده شود.

پیش‌نیازهای یادگیری راینو چیست و قبل از شرکت در این دوره چه چیزهایی باید بلد باشم؟

پیش‌نیازهای یادگیری راینو چیست و قبل از شرکت در این دوره چه چیزهایی باید بلد باشم؟

شرکت در این دوره آموزشی راینو تقریبا هیچ پیش نیازی ندارد و تنها کافیست شما با کامپیوتر و محیط ویندوز آشنایی نسبی و اولیه داشته باشید. داشتن زمینه‌ی ریاضی و هندسه به درک بهتر برخی مفاهیم راینو کمک خواهد کرد، اما جزء ملزومات کار نیست و بدون آن هم می‌توانید از یادگیری راینو لذت ببرید. مهم‌ترین چیزی که برای شرکت در این دوره لازم است داشته باشید، انگیزه قوی برای یادگیری و کمی پشت کار است، بقیه کار را به ما بسپارید! 🙂

در این دوره راینو برای معماری آموزش داده می‌شود یا برای طراحی صنعتی؟

در این دوره راینو برای معماری آموزش داده می‌شود یا برای طراحی صنعتی؟

در این دوره آموزشی، راینو به صورت عمومی آموزش داده می‌شود و شما تمام تکنیک‌ها و روش‌های مدلسازی با نرم‌افزار راینو را فرا خواهید گرفت. با در کنار هم گذاشتن مهارتی که در این دوره می‌آموزید و همچنین دانش معماری (یا طراحی صنعتی یا طراحی جواهرات یا…) که از قبل دارید می‌توانید از راینو در زمینه تخصص خود به بهترین نحو استفاده کنید. مثال‌ها و تمرینات دوره در زمینه‌های مختلف و متنوع به گونه‌ای انتخاب شده‌اند که شما در طول دوره تمام ترفندها را بیاموزید. در کنار تمرینات کلاسی هر هنرجو یک پروژه نیز متناسب با تخصص و علاقه خود انتخاب می‌کند که استاد تا انتهای دوره و زمان تحویل پروژه هر جلسه زمانی را به رفع اشکال و راهنمایی هنرجویان در مورد پروژه اختصاص می‌دهد.

بعد از گذراندن دوره راینو، مدرک هم داده می‌شود؟

بعد از گذراندن دوره راینو، مدرک هم داده می‌شود؟

بعد از گذراندن دوره به تمام هنرجویان گواهی شرکت در دوره با تایید استاد دوره تقدیم خواهد شد. اما مایلم یک تجربه شخصی را با شما در میان بگذارم. به عنوان کسی که چندین سال مسئول واحد طراحی شرکتی بوده‌ام و با افراد زیادی که برای استخدام مراجعه کرده‌اند مصاحبه داشته‌ام، از هیچ یک از متقاضیان در مورد مدرک سوالی نکرده‌ام! آنچه برگ برنده‌ی شماست مهارت و توانایی شماست که در این دوره با رعایت موارد گفته شده در طول دوره کسب خواهید کرد.

این دوره چه مزیتی نسبت به دوره‌های مشابه دیگر دارد؟

این دوره چه مزیتی نسبت به دوره‌های مشابه دیگر دارد؟

تفاوت اصلی این دوره با دوره‌های مشابه این است که شما در این دوره به صورت قدم به قدم و کاملا اصولی با مفاهیم بنیادی مدلسازی سه‌بعدی در راینو آشنا خواهید شد و منطق و زبان این نرم‌افزار را خواهید آموخت. به گونه‌ای که به راحتی می‌توانید هر فرمی را بر اساس این مفاهیم تجزیه و تحلیل کنید و از تسلط خود به این نرم‌افزار و مدلسازی در محیط آن لذت ببرید.

همچنین مدرس دوره افتخار این را دارد که به جز سابقه تدریس طولانی مدت راینو، در صنایع مختلف به صورت مستقیم با این نرم‌افزار درگیر بوده است و این باعث می‌شود در این دوره راینو به گونه‌ای به شما آموزش داده شود که بتوانید در پروژه‌های عملی و واقعی از آن استفاده کنید.

آیا جزوه‌ی خاصی به شرکت کنندگان در کلاس داده می‌شود؟

آیا جزوه‌ی خاصی به شرکت کنندگان در کلاس داده می‌شود؟

شرکت کنندگان در این دوره آموزشی می‌‌توانند از کتاب «مدل‌سازی سه‌بعدی با Rhinoceros5» به عنوان جزوه کلاسی این دوره استفاده کنند.

چه طور باید در این دوره آموزش راینو ثبت‌نام کنم؟

چه طور باید در این دوره آموزش راینو ثبت‌نام کنم؟

برای نام‌نویسی کافی است فرم انتهای این صفحه را پر کنید و منتظر بمانید تا در اولین فرصت ممکن با شما تماس بگیریم و پس از تایید نهایی، نام شما در لیست شرکت‌کنندگان ثبت شود.

شما تضمین می‌کنید که بعد از گذراندن دوره یک مدلساز حرفه‌ای و تمام عیار بشوم؟

شما تضمین می‌کنید که بعد از گذراندن دوره یک مدلساز حرفه‌ای و تمام عیار بشوم؟

چنین ادعایی فقط می‌تواند یک دروغ تبلیغاتی باشد! حرفه‌ای شدن و تسلط کامل به یک نرم‌افزار (از جمله راینو) مستلزم ساعت‌ها کار و انجام تمرینات بسیار است. ما به شما قول می‌دهیم در صورتی که در انجام تمرینات دوره کوتاهی نکنید و با صرف زمان کافی در طول هفته مطالب گفته شده در هر جلسه را به خوبی فرا بگیرید، بعد از اتمام دوره، اصول مدلسازی با راینو را به صورت کامل آموخته باشید و بتوانید هر فرم سه‌بعدی را به خوبی تجزیه و تحلیل کنید و مدل سه‌بعدی آن را بسازید.

بعد از گذراندن دوره طبیعی است که همچنان در حین کار با راینو به مشکلات و سوالاتی برخورد کنید. تمام دانش‌آموختگان در انتهای دوره به گروه تلگرام دانش‌آموختگان راینو دعوت می‌شوند تا در آنجا از تجربه هنرجویان دوره‌های قبل و همچنین راهنمایی مستمر و ادامه‌دار مدرس دوره بهره‌مند شوید.

آیا امکان پرداخت شهریه به صورت اقساط وجود دارد؟

آیا امکان پرداخت شهریه به صورت اقساط وجود دارد؟

متاسفانه به دلیل سوء استفاده برخی در دوره‌های پیش، این امکان برداشته شده و در دوره جاری شهریه ابتدای دوره دریافت می‌شود. اما در صورتی که به هر دلیلی فعلا شرایط پرداخت را ندارید، با ما در میان بگذارید. تلاش ما این است که تمام علاقمندان بتوانند در دوره حضور داشته باشند.

سوال من در این لیست وجود نداشت! چطور سوالم را از شما بپرسم؟

سوال من در این لیست وجود نداشت! چطور سوالم را از شما بپرسم؟

در صورت هر گونه پرسش و ابهام در مورد این دوره و به طور کلی در مورد راینو و پلاگینهای راینو، ما خوشحال می‌شویم که بتوانیم شما را راهنمایی کنیم.
پیامک، تلگرام، وایبر و تماس تلفنی: ۰۹۱۹۸۲۰۶۸۷۰
ایمیل: nikookar@live.com

فرم پیش ثبت نام در دوره آموزش راینو

 • لطفا نام و نام خانوادگی کامل خود را وارد نمایید.
 • لطفا تلفن تماس خود را وارد کنید. بعد از نام‌نویسی با این شماره با شما تماس گرفته خواهد شد.
  لطفا رشته و تخصص خود را از لیست فوق انتخاب کنید.
 • با دوره‌های آموزشی Rhino5.ir چگونه آشنا شدید؟
 • در صورتی که مورد خاصی برایتان وجود دارد که نیاز به توضیح دارد، در این کادر بنویسید.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درباره‌ی محمد نیکوکار

محمد نیکوکار هستم، دانش‌آموخته کارشناسی ارشد طراحی صنعتی، دانشگاه تهران؛ عاشق یاد گرفتن و یاد دادن. معلم راینو و مولف کتاب مدلسازی سه بعدی با Rhinoceros5. علاقمند به برنامه نویسی و موزیک. در حال حاضر فعال در زمینه طراحی جواهرات و کفش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rhino5.ir تخصصی‌ترین مرجع فارسی زبان راینو و پلاگین‌های راینو