صفحه اصلی / دوره آموزش گرسهاپر

دوره آموزش گرسهاپر

دوستان عزیزم سلام. این مطلب برای آگاهی شما از شرایط دوره آموزشی گرسهاپر و همچنین پیش ثبت نام (برای اطلاع از تعداد شرکت کنندگان در دوره) ایجاد شده است. در صورت تمایل به شرکت در این دوره لطفا پس از مطالعه شرایط فرم انتهای این پست را پر نمایید. لازم به ذکر است جهت جلوگیری از شلوغ شدن کلاس، و بازده بیشتر آن، این دوره اطلاع رسانی عمومی نشده است و لینک این صفخه تنها با اعضای گروه تلگرام «دانش آموختگان راینو» به اشتراک گذاشته شده است.

با سپاس، محمد نیکوکار

زمان و محل برگزاری کلاس:

ابن دوره به مدت ۱۰ جلسه سه ساعته (مجموعا ۳۰ ساعت) و بصورت هر هفته بک جلسه برگزار می‌شود. و محل برگزاری دوره انتهای خیابان شریعتی، نرسیده به میدان قدس (نزدیک ایستگاه مترو تجریش) خواهد بود.

محتوای دوره:

از آنجا که تمام دوستان عضو گروه قبلا در کلاسهای راینوی بنده شرکت داشته‌اند، به این موضوع اشراف دارند که در کلاس اصل بر یاد گرفتن اصول و به تعبیری زبان و منطق نرم‌افزار است. در دوره گرسهاپر نیز سعی بر آن است که اصول و مفاهیم به نحوی به شما منتقل گردد که از ترکیب آن با خلاقیت و دانش طراحی خود به طراحی پارامتریک تا حدود زیادی تسلط پیدا کنید. پس از یادگیری ابزارها شما با چالش حل مساله های واقعی و نحوه به کارگیری این ابزارها در پروژه های واقعی روبرو خواهید بود که با انجام نمونه‌هایی سعی میشود این مهارت نیز در شما تقویت گردد.

سرفصلهای این دوره بر اساس کتاب The Grasshopper Primer در نظر گرفته شده است.

پیش نیارها:

اولین پیش‌نیاز برای یادگیری هربک از پلاگینهای راینو، از جمله گرسهاپر، قطعا تسلط نسبی به خود نرم‎افزار راینو است. اما به صورت گرسهاپر به صورت خاص، از آنجا که در غالب موارد، طراحی بر اساس محاسبات و برخی روابط انجام می‌گیرد، داشتن پایه قوی در ریاضیات کار شما را ساده تر کرده و به درک بهتر بسیاری مفاهبم در گرسهاپر کمک می‌کند. همچنین آشنایی هرچند مختصر با مفاهیم اولیه برنامه نویسی نیز باعث مبشود با گرسهاپر بیشتر احساس راحتی کنید!

هزینه دوره:

هزینه شرکت در این دوره مبلغ ۵۰۰ هزار تومان درنظر گرفته شده است.

فرم پیش ثبت نام

Rhino5.ir تخصصی‌ترین مرجع فارسی زبان راینو و پلاگین‌های راینو