صفحه اصلی / حمایت از Rhino5.ir

حمایت از Rhino5.ir


سلام. قبل از هرچیز از اینکه در حال خواندن این مطلب هستید و قصد حمایت از سایت rhino5.ir و پدیدآورندگان آن را دارید از شما تشکر می‌کنیم. و بعد لازم می‌دانیم چند نکته را برای شما حامی عزیز سایت توضیح دهیم.

حتما خوب می‌دانید که راه‌اندازی و ادامه‌ی فعالیت‌های یک وبسایت هزینه‌هایی دارد. (هزینه‌ی سرور، دامنه و…) اما موضوع بسیار مهم‌تر از هزینه‌های جاری، فرآیند تولید محتوا (به معنای واقعی آن) است. تولید محتوای اصیل (اوریجینال)، باکیفیت و بروز که درخور مخاطب هوشمند و آگاه باشد، کاری زمان‌بر، انرژی‌بر و گاه هزینه‌بر است. این کار در سایت rhino5.ir با عشق و احترام به مخاطبان سایت و همه‌ی کسانی که به دنبال یادگیری و ارتقای سطح مهارتهای خود هستند بصورت رایگان انجام می‌پذیرد و تمام مطالب، ویدیوها، فایل‌ها و… در اختیار عموم قرار می‌گیرد. بنابرین شما با حمایت از این مجموعه، ضمن دلگرم‌تر کردن عوامل، باعث تداوم روند تولید محتوای آموزشی سایت و ادامه مصمم‌تر فعالیت‌های آن خواهید بود.

از طریق فرم زیر پس از انتخاب مبلغ مورد نظر و تایید آن، به کمک درگاه زرین‌پال می‌توانید با استفاده از تمامی کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب، وجه مورد نظر خود را به دست ما برسانید.. همچنین در کادر توضیحات می‌توانید توضیحات لازم، از جمله دلایل ترغیب شدن شما به حمایت از این وبسایت را درج کنید. دست شما را به گرمی میفشاریم و از کانالهای ارتباطی زیر پاسخگوی تمام سوالات شما هستیم:

تماس تلفنی و پیامک: ۰۹۱۹۸۲۰۶۸۷۰ | ایمیل: nikookar@live.com | تلگرام: mnikookar

Rhino5.ir تخصصی‌ترین مرجع فارسی زبان راینو و پلاگین‌های راینو